Kredi Kartı Ile Ödeme
İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişinizde tüm kredi kartları ile ödeme imkanı sunulmaktadır. 3D Secure ve SSL güvencesi ile alışverişleriniz uçtan uca şifrelenir. Kredi kartı ile ödeme işlemlerinde herhangi bir ek ücret talep edilmez. Kredi kartı ile ödemelerde satın alacağınız ürün ücreti kartınızdan alınır, iade işlemleri de kartınıza yapılır.

Banka Havalesi Ile Ödeme
Kuveyttürk Katılım Bankası hesabımıza havale ile ödeme yapabilirsiniz. Ödemelerinizi İnternet Şubelerinden yada ATM’lerden yapmanızı tavsiye ederiz, Havale ve EFT ücretleri göndericiye aittir. Hesap bilgileri alışveriş sonrası bildirilir.

Teslimat Şartları
Teslimat anında alıcı adreste bulunmaz ise siparişiniz, komşuya, güvenlik görevlisi, varsa apartman görevlisine veya iş arkadaşlarına bırakılmaktadır. Devlet daireleri, Hastaneler, işyeri teslimatlarında alıcınıza ulaşılamadığı takdirde, teslimatınız alıcınız belirtilerek, iş arkadaşı, resepsiyon, muhaberat ya da güvenliğe teslim edilebilmektedir.

Komşu, güvenlik görevlisi, apartman görevlisi veya iş arkadaşı, siparişi teslim almak istemez ise, sipariş veren bilgilendirilerek, sipariş merkeze geri getirilir. Merkezimizden alınmayan, farklı ya da aynı adrese tekrar yönlendirilmeyen sipariş tutanak ile imha edilir.

Alıcı tarafından ürün kabul etmez ise, gönderici haberdar edilir. Merkezimizden alınmayan, farklı ya da aynı adrese tekrar yönlendirilmeyen sipariş imha edilir.

Alıcınız teslimat adresinde, ancak siparişi teslim almaya gelmiyor/gelemiyor ise, söz konusu ürün görevliye, resepsiyona ya da iş arkadaşına teslim edilir. Adresteki ilgililerce kabul edilmiyorsa, Sipariş sahibi bilgilendirilir.15 dakika süre ile teslimat adresinde beklenir ve siparişiniz, merkezimize geri getirilir.

Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü ve Öğretmenler Günü, gibi özel günlerde yapılan teslimatlar da, teslimatlar saat aralığı olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır.

Üretilmiş siparişiniz, teslimat içerisinde ortalama 3-4 saat içinde teslim edilir. Kargo aracılığı ile teslim edilecek ürünler, 24-48 saat aralığında kargo ile dağıtımı sağlanır. Özel araçla sevkiyatların süreçleri özel olarak bilgilendirilir.